Твій шаблон для C++ програми за адресою GitHub репозиторію https://github.com/yuriysydor1991/cpp-app-template

Ціль проекту-шаблону

Проект-шаблон призначений для пришвидшення процесу побудови програми на стадії започаткування проекту за допомогою готової початкової структури програми. Отож розробник може одразу перейти до реалізації конкретної програми з мінімальними затратами на базову структуру.

Створи форк і одразу реалізуй програму!

Переглянь доступні гілки у репозиторії проекту-шаблону і використай найбільш підходящий варіант:

  • гілка main розміщена за адресою головна сторінка проеку (поточна) один файл з функцією main і з усіма можливими інтеграціями для генерації одного бінарного виконуваного файлу.
  • гілка app розміщена за адресою app яка містить загальні інфраструктурні класи програми для генераці одинарного бінарного виконуваного файлу.
  • гілка applib розміщена за адресою applib яка складається з класів банарного виконуваного файлу з додатковими інфраструктурними класами для генерації підключаємої бібліотеки і заголовкових файлів (доступні для встановлення), що призначені для поширення коду бібліотеки для повторного перевикористання іншими бінарнами файлами.
  • гілка lib розміщена ща адресою lib і яка призначена для предоставляння початкової інфраструктури для реалізації бібліотеки разом з заголовковими підключаємими файлами і документацією за необхідності.
  • гілка appQt6 розміщена за адресою appQt6 яка містить загальні класи для генерації бінарного виконуваного файлу разом з структурою заданою для розробки віконної програми на базі Qt6 разом з QML.
  • гілка appGtkmm3 розміщена за адресою appGtkmm3 яка містить загальні класи для генерації бінарного виконуваного файлу разом з структурою заданою для розробки віконної програми на базі GTKmm-3.0 s C++.
  • гілка appGtkmm3Glade розміщена за адресою appGtkmm3Glade яка містить загальні класи для генерації бінарного виконуваного файлу разом з структурою заданою для розробки віконної програми на базі C++ з GTKmm-3.0 і Glade - програми для створення візульних інтерфейсів.
  • гілка appFreeGlut розміщена за адресою appFreeGlut яка містить загальні класи для генераці одинарного бінарного виконуваного файлу разом з початковою інфраструктурою для розробки у OpenGL 3D разом з FreeGlut.
  • гілка appSDL2 розміщена за адресою appSDL2 яка містить загальні класи для генераці одинарного бінарного виконуваного файлу разом з початковою інфраструктурою для розробки у OpenGL 3D разом з SDL2 і набагато більше!
  • гілка appMeson розміщена за адресою appMeson яка містить загальні інфраструктурні класи програми для генераці одинарного бінарного виконуваного файлу разом з системою побудови Meson.

Редагуй файли README.md і CHANGELOG.md щоб документація відповідала впровадженому коду. Для перекладів файлу README.md:

Клонування C++ проекту-шаблону

Щоб негайно розпочати реалізування нової програми склонуй поточний проекту у свою локальну директорію, виконавши наступну команду в терміналі (для GNU/Linux):

git clone https://github.com/yuriysydor1991/cpp-app-template.git

Після успішного виконання даної команди у поточній відкритій директорї повинна з'явитись нова під директорія cpp-app-template. Отож відкрий її за допомогою команди cd cpp-app-template.

Створення форку і заміна оригінального репозиторію

Для того щоб увесь вміст проекту-шаблону скопіювати у свій чистий новостворений git-репозиторій (без жодних файлів на подобі README.md, .gitignore, LICENCE або будь-яких інших), склонуй поточний проект-шаблон cpp-app-template у свою локальну директорію і виконай заміну посилання оригінального рипозиторію на власний всередині директорії проекту-шаблону:

# Заміни наступний URL на власний з нового репозиторію

git remote set-url origin https://github.com/yuriysydor1991/cpp-app-template.git

Заміни оригінальне посилання проекту-шаблону https://github.com/yuriysydor1991/cpp-app-template.git на власний від свого новоствореного git-репозиторію.

Для того щоб перевірити чи замінився URL для проекту-шаблону (куди будуть надсилатись усі зміни) необхідно виконати наступну команду:

git remote -v

Після виконання якої у терміналі повинно висвітлитись нове посилання на новий проект.

Тепер можна скопіювати усі зміни до нового розміщення, виконуючи наступну команду:

git push

Створення форку може бути виконаним через Web-панель інтерфейсу git.

Конфігурування і побудова шаблонного проекту

Щоб дізнатись як будувати обрану гілку проекту-шаблону необхідно звернутись до корінного файлу README.md у якому детально роз'яснені команди для конфігурування проекту і його компіляції.

Також в кожному з цих README.md файлів описані вимоги до наявних інструментів і ресурсів ОС для його побудови.

Підтримай проект!

Підтримай проект за посиланням http://kytok.org.ua/page/pozertvy