Синтаксис

<intent-filter android:icon="графічний ресурс"
               android:label="текстовий ресурс"
               android:priority="ціле число" >

</intent-filter>

Міститься у

<activity> <activity-alias> <service> <receiver>

Повинен містити

<action>

Може містити

<category> <data>

Опис

Описує тип намірів, на які може відповідати дія, сервіс або отримувач повідомлень. Фільтр намірів оголошує можливості батьківського компоненту — яку роботу він може виконати і які типи повідомлень може обробити. Він відкриває компонент для отримання намірів вказаного типу, водночас фільтрує ті, які являються незначущими для компоненту.

Атрибути

android:icon Іконка, яка представлятиме батьківську дію, сервіс або отримувач повідомлень коли даний компонент відображається користувачу в якості варіанту виконання певної роботи. Даний атрибут повинен бути встановленим в якості посилання на графічний ресурс, який містить визначення зображення. android:label Зрозуміла для користувача мітка для батьківського компоненту. Дана мітка, використовується батьківським компонентом коли він відображається для користувача в якості можливого варіанту рішення. Даний атрибут повинен бути встановленим в якості посилання на рядковий ресурс. android:priority Пріоритет поточного фільтру, який повинен бути наданий для батьківського компоненту. Даний атрибут має спеціальне значення для дій і отримувачів повідомлень:
  • він постачає інформацію про те, як дія здатна відповісти на намір, який відповідає фільтру, відносно до інших дій, які також можуть відповісти на нього. Коли намір може бути оброблений декількома діями з різними пріоритетами, Android розглядатиме тільки ті, у яких вищий пріоритет.
  • він контролює порядок у якому виконуються отримувачі повідомлень для отримання повідомлень. Отримувачі з більшим значенням пріоритету будуть викликатись перед тими, у яких даний показник менший.
Використовуйте даний атрибут тільки якщо ви дійсно потребуєте нав'язати специфічний порядок у якому будуть запускатись отримувачі. Значення за умовчанням — 0. Значення повинно бути в проміжку від -1000 до 1000.